KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482012
nr 1548 2012
Sigrid de Rougemont-Wahlström
(1888-1984), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 76x53 cm, yttermått inklusive ram: 86x63 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:32:34
10/6 19:56:54
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Sigrid de Rougemont-Wahlström
Läs mer om Sigrid de Rougemont-Wahlström